1 2 3

TUNA GROUP

Tuna Group, konut konusunda uzmanlaşmış, gayrimenkul geliştirme, inşaat ve turizm alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye ve İngiltere’de firmaları olan, uluslararası bir şirketler grubudur. 

1992 yılında “Tuna İnşaat Ltd. Şti.” olarak ticari hayatına başlayan grubumuz, İngiltere, İrlanda, Almanya'da yapılanmış firmalarıyla uluslararası markette Avrupa Birliği yasalarına göre garanti verebilen, piyasa gerçeğiyle yüzleşmiş, satış kabiliyeti olan bir şirket yapısı oluşturmuştur.

Dinamik yönetim kadrolarının yürüttüğü, başarılı ve ileri görüşlü stratejilerin yardımıyla kısa sürede uluslararası platformlarda adından söz ettirmeye başlayan Tuna Group, özellikle son on yıllık dönem içerisinde yurtdışında da önemli projelere imza atmıştır. 

2005 yılında Kuzey İrlanda’da başlayan yurtdışı marketing faaliyetimiz, globalleşen dünyamızda yabancıları mülk edinmeyi hedeflemiş ve  yüzlerce üniteden oluşan çeşitli projeler hazırlamış ve birçoğunu hayata geçirmiştir. 2008 yılında İngiltere’nin Londra kentine taşıdığımız firmamız,  “Tuna  Finans Ltd. Şti.” ismiyle halen pazarlama ve satış  alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Grubumuz, Batı Avrupa’da ise Almanya’nın Düsseldorf kentinde seksiyon olarak yapılanmış olup, dünyaca kabul gören Yediemin Sigorta ve Turizm firmalarıyla  partnerlik ilişkileri yapmaktadır.

 
 

 

 

 

 

Copyright 2018 TunaBuilding.com