1 2 3

MERHABA

''Gerçek bilge, bilmediğinin farkında olandır.'' SOKRATES

Aşağı yukarı yukarıdaki cümle ile, Sokrat’ın söylediklerimi, eksiksiz ifade ettiğini sanıyorum.
Felsefenin çirkin, sevimsiz, muhalif Atinalısı, bilginin sonsuzluğunu, nesnelliğinin sonsuzluğunu, felsefenin temeline koymuş felsefe adamı…
Başlarken muhakkak ki eksiğiz. Öğreneceğimiz çok şey var, devir aldıklarımızı geliştirip, eksik olarak gelecek kuşaklara, devredeceğiz ve geleceğe gerçek anlamda merhaba diyerek, sorgulayacağız, bakacağız eğer öğrenmek istiyorsak, değişim ve gelişimi istiyorsak, üreten ve tüketeni, bir bütünün iki doğal parçası olarak göreceğiz. Anlamlı fotoğraflar bırakmak istiyorsak, çerçeveleri olmayan…

Üreticinin tüketici, tüketicinin de üretici olduğunu unutmadan…
Grubum, 1991 yılında Tuna Limited Şirketinin kurulmasıyla inşaat ve alt yapı işlerini yaparak, kendine ait olan Bodrum merkezli mütevazi ofisinden, grubumuzun özellikle İngiltere’de ve ülkemizde İstanbul merkezli firmalarıyla, en önemlisi müşteri ve piyasa gerçeğiyle yüzleşmiş, gerçek anlamda kurumsallaşmayı, güçlü sermaye yapılarıyla birleştirmiş, önemli teknik danışman kadrolarıyla bilgiyi önemseyen, genç yönetici ve yabancı ortaklık yapılanmasıyla gelişime odaklanmış olan bir gruptur. ‘’Know How’’ ve ortak kolektif bilinç oluşturmak ve bunu üretime aktarmada, hızlı davranmak, değişmeyen prensiplerimiz arasındadır.
İrlanda ve Londra’da yapılandırdığımız firmalarımız, müşterilerimizi sorunsuz bir şekilde, yazlık konut sahibi haline getirmiştir. 80 evlik küçük bir site yaparak bu işe başlayan firmamız, bugün binlercesini üretme hedefini yakalamasının haklı gururunu yaşamaktadır.
Hedefimiz, dışımızdaki tüm disiplinlere açık, izah edilebilir, projeci yapımızı, güçlü pazarlama organizasyonlarımızla daha da güçlendirip, uluslararası markette, üzerimize düşeni layıkıyla gerçekleştirmektir.

Eksiklerimizin farkında olacağız. Mükemmeli yaratmanın peşindede olmayacağız. Mükemmeliyetçiliğin koyu bir tembellik olduğunun farkında olacağız.

Kahraman TUNA

   

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Copyright 2018 TunaBuilding.com